Stanislav Konopásek - hráč, který přežil

Interdrought2020.com Stanislav Konopásek - hráč, který přežil Image
Hledáte knihu Stanislav Konopásek - hráč, který přežil? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Aleš Palán? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha zachycuje unikátní svědectví jednoho z nejlepších hokejových útočníků historie. Patřil k první vítězné generaci čs. hokeje, která po válce přivedla národní mužstvo ke dvěma titulům mistrů světa. Na vrcholu své kariéry však zažil prudký pád: společně s většinou mužstva světových šampionů byl ve vykonstruovaném procesu odsouzen k mnohaletému vězení. Prožil si peklo nucených prací v uranových dolech, přesto se ještě dokázal vrátit na hřiště a znovu dávat góly i předávat své umění v roli trenéra. Stanislav Konopásek je posledním v Čechách žijícím hráčem první zlaté éry čs. hokeje. Nastupoval v jednom útoku společně s Vladimírem Zábrodským, kontroverzní postavou československého sportu. Ač se osobně nepřátelili, vytvořili společně jádro téměř neporazitelného týmu LTC Praha.

NÁZEV SOUBORU: Stanislav Konopásek - hráč, který přežil.pdf

AUTOR: Aleš Palán

ISBN: 8085005820

VELIKOST SOUBORU: 10,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Eshop a online knihkupectví se specializací na sport. Marken.cz nabízí knihy, DVD a časopisy o fotbale, hokeji, tenise a dalších sportech. U nás najdete nové tituly i antikvariát včetně výkupu starých titulů. Možnost osobního odběru v Praze.

Denně více než 30 000 prodaných položek a každou vteřinu nové nabídky. U nás nakoupíte nebo prodáte, co potřebujete! Postaráme se o bezpečné a pohodlné obchodování.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY