Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle

Interdrought2020.com Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle Image
Trávit čas knihou Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace je přehlednou příručkou mapující nejdůležitější exotické materiály používané v uměleckém řemesle, kdy každé heslo tvoří komplexní informační soubor o původu, povaze, výskytu a užití materiálu, často též s upozorněním na nejzajímavější artefakty uměleckého řemesla v historii, a pokud se dochovaly, i s místem jejich dnešního uložení. Text obsahuje řadu nových informací, které v Čechách dosud nebyly publikovány, a v řadě hesel reviduje chybné a odborně překonané závěry ze starších publikací. Uvádí též staré české, slangové nebo běžně užívané zahraniční názvy materiálů, které okamžitě identifikují konkrétní materiál. V řadě hesel jsou také popsány jednoduché testy k rozpoznání pravosti materiálu i s upozorněním na imitace. Kniha obsahuje i krátkou stať zasvěcení do tématu exotických materiálů v dějinách uměleckého řemesla z hlediska sběratelství a historických fenoménů od Doc. PhDr. Jiřího Dvorského, historika umění a soudního znalce. Slovník je doplněn bohatou obrazovou přílohu vybraných artefaktů.

NÁZEV SOUBORU: Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle.pdf

AUTOR: Ondřej Slanina

ISBN: 9788024733135

VELIKOST SOUBORU: 4,53 MB

STÁHNOUT ČÍST

Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ondřej Slanina. Přečtěte si s námi knihu Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém na prazskamuzea1918-2018.cz

Kniha obsahuje i krátkou stať zasvěcení do tématu exotických materiálů v dějinách uměleckého řemesla z hlediska sběratelství a historických fenoménů od Doc. PhDr. Jiřího Dvorského, historika umění a soudního znalce. ... Kniha Výkladový slovník exotických materiálů používaných v uměleckém řemesle.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY