Život ve slovech, slova v životě

Interdrought2020.com Život ve slovech, slova v životě Image
Život ve slovech, slova v životě je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Milena Šipková. Přečtěte si s námi knihu Život ve slovech, slova v životě na interdrought2020.com
Pochybovat o tom, že tradiční nářečí zanikají, může už jen málokdo. I dnes však po nich zůstává bohatství slov a slovních obratů. Nesou v sobě odraz dávné historie a vypovídají o tom, jak lidé dříve žili, jak uvažovali, jak pociťovali, prožívali a vůbec vnímali svět okolo sebe. Knížka autorského kolektivu pracovníků dialektologického oddělení Ústavu pro jazyk český AV ČR, v. v. i., nám mnohá z těchto slov připomíná - a umožňuje tak sledovat, jak silné jsou vazby mezi zanikajícím světem našich předků a světem současným.

NÁZEV SOUBORU: Život ve slovech, slova v životě.pdf

AUTOR: Milena Šipková

ISBN: 9788074226571

VELIKOST SOUBORU: 2,14 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Život ve slovech, slova v životě -- Procházka labyrintem českých nářečí - Stanislava Kloferová; Milena Šipková Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu.

Srovnání cen Život ve slovech, slova v životě. Nejlevnější e-shop Dobryzbozi.cz - Peněženky, tašky a dámské kabelky. Cena 220 Kč! Zboží za akční ceny, slevy. Nakupuj levně.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY