Logistika

Interdrought2020.com Logistika Image
Trávit čas knihou Logistika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Logistika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Naučí vás mimo jiné, jak snižovat nevýrobní náklady.Jak autoři uvádějí, největší úspory v logistických činnostech je možné hledat v oblasti zásob, v oblasti ekonomického využívání i obnovování zařízení. Po krátkém zopakování základů logistiky a úvodu do projektového managementu se tedy publikace zabývá teorií zásob, teorií front a teorií obnovy. Kromě toho se čtenář seznámí se základy síťové analýzy nebo s problematikou výběru optimální varianty z většího počtu řešení.Samotný text je navíc doplněn:více než 200 matematickými výrazy,112 grafy a schématy,57 tabulkami,více než 50 příklady z praxe.Titul navazuje na publikaci Logistika.

NÁZEV SOUBORU: Logistika.pdf

AUTOR: Miroslav Žižka

ISBN: 9788025125632

VELIKOST SOUBORU: 8,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Aktuální nabídka práce v Hodoníně a okolí, obor Doprava a logistika. Vyberte si z aktuálních volných pracovních míst v Hodoníně díky volnámísta.cz.

logistika je věda zabývající se tím že např. v obchodu potřebují rozvést zásilky a logistika matematika a logika jim pomůže zjistit co je nejkratší a nejlevnéjší (NEJVYHODNEJSI) cesta. logistika: neregistrovaný: 05.05.2016 18:51

SOUVISEJÍCÍ KNIHY