Hravá geografia

Interdrought2020.com Hravá geografia Image
Trávit čas knihou Hravá geografia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Hravá geografia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovný zošit Hravá geografia pre 8. ročník ZŠ obsahuje tematické celky „Geografia v bežnom živote“, „Slovensko – naša vlasť“, „Enviromentálne súvislosti“ a "Regióny Slovenska". Pracovný zošit je v súlade s inovovaným Štátnym vzdelávacím programom. Všetky cvičenia sú koncipované tak, aby poskytovali priestor na učenie s porozumením, upevňovanie a prehlbovanie medzipredmetových vzťahov a vhodnou formou prinášali žiakom trvalé vedomosti, ktoré nie je možné nadobudnúť mechanickým memorovaním preberaného učiva.

NÁZEV SOUBORU: Hravá geografia.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081800788

VELIKOST SOUBORU: 7,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Nové pracovné zošity Hravá geografia pre 5. ročník ZŠ sú vytvorené moderným a inovatívnym prístupom. Cvičenia sa vyznačujú tvorivosťou, obsahovou a typologickou pestrosťou a pozitívne motivujú žiakov k práci.

Kupte knihu Hravá geografia 6 (collegium) s 18 % slevou za 132 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 16 miliónů titulů.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY