Čítanka pre 2. ročník základných škôl (Pracovný zošit)

Interdrought2020.com Čítanka pre 2. ročník základných škôl (Pracovný zošit) Image
Trávit čas knihou Čítanka pre 2. ročník základných škôl (Pracovný zošit)! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Čítanka pre 2. ročník základných škôl (Pracovný zošit) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pracovný zošit je spracovaný moderne a zaujímavo. Využíva medzipredmetové vzťahy, prierezové témy, slovné hry a prácu s textom i ilustráciou. Zaujímavým, no pritom jednoduchým spôsobom precvičuje používanie pojmov z čítanky a vysvetľuje význam frazeologizmov. Úlohy v pracovnom zošite učia žiaka pracovať s textom, vyhľadávať v texte informácie a riešiť primerané problémové situácie. Ich cieľom je aj systematicky nabádať žiaka, aby premýšľal o tom, čo čítal, vytváral si vlastný názor a vedel ho veku primeranou argumentáciou zdôvodniť. V pracovnom zošite sú aj námety na odporúčané mimočítankové čítanie pre druhákov, priebežné opakovanie a testy.

NÁZEV SOUBORU: Čítanka pre 2. ročník základných škôl (Pracovný zošit).pdf

AUTOR: Pavla Agalarevová

ISBN: 9788081460623

VELIKOST SOUBORU: 2,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Čítanka pre 3. ročník základných škôl Pracovný zošit - Zuzana Hirschnerová Matematika pre 1. ročník základných škôl Učebnica, 1. časť - Brigita Lehoťanová Šlabikár LIPKA 1 - Janka Striežovská a kolektív

Kniha Čítanka pre 3. ročník základných škôl (Pracovný zošit) iba za 4,60 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY