Geniální zbraně

Interdrought2020.com Geniální zbraně Image
Trávit čas knihou Geniální zbraně! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Geniální zbraně a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Přežije lidstvo konfrontaci se superinteligencí vybavenou geniálními zbraněmi?Ve své nové knize se americký fyzik, uznávaný odborník na umělé technologie, zaměřuje na využití umělých technologií ve vojenství. Věnuje se vývoji od umělých zbraní ke zbraním autonomním, využití robotů ve vojenství, proměně armád a vojenství vlivem umělých technologií. Sleduje způsoby využití nejmodernější techniky v armádách největších mocností (Spojené státy, Čína, Rusko). Zabývá se vážnými otázkami, které vývoj autonomních a automatických zbraní a obecně systémů klade před člověka. Kniha, nabitá informacemi, se místy čte jako poutavý sci-fi román.

NÁZEV SOUBORU: Geniální zbraně.pdf

AUTOR: Louis Del Monte

ISBN: 9788076011915

VELIKOST SOUBORU: 6,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte Geniální zbraně od Del Monte Louis A.? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

Názov Geniální zbraně je tak trochu zavádzajúci. Podtitul Umělá inteligence a války budoucnosti vystihuje presnejšie hlavnú tému knihy. Del Monte rozoberá umelú inteligenciu všeobecnejšie, od jej úplných začiatkov až do momentu singularity - teda superinteligencie, ktorú považuje za veľkú hrozbu pre celé ľudstvo.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY