Okamžik změny

Interdrought2020.com Okamžik změny Image
Trávit čas knihou Okamžik změny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Okamžik změny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Všechny možnostiDokážou impulzivní a chaotická umělkyně Shelby Campbellová a systematický a důstojný politik Alan MacGregor překonat nenávist, jež v minulosti dělila jejich klany v rodném Skotsku? A povede se jim využít všech možností pro společný život, přestože každý z nich vyznává zcela odlišné životní zásady? Dokáže jejich láska skutečně všechny potíže překonat?Umění mužeGrant Campbell, bratr Shelby, je samotář. Žije pouze svou prací v osamění na starém majáku a je přesvědčený, že mu nic nechybí. Nenadále však do jeho osamělého světa, do něhož odmítá vpustit s výjimkou rodiny kohokoliv zvenčí, vstoupí půvabná malířka Gennie a Grant poznává, že mít vedle sebe spřízněnou duši dává teprve jeho životu ten pravý smysl.

NÁZEV SOUBORU: Okamžik změny.pdf

AUTOR: Nora Roberts

ISBN: 9788323886273

VELIKOST SOUBORU: 1,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Obsah: Okamžik změny Třetí a čtvrtá kniha série MacGregor. Všechny možnosti (All the Possibilities) Dokážou impulzivní a chaotická umělkyně Shelby Campbellová a systematický a důstojný politik Alan MacGregor překonat nenávist, jež v minulosti dělila jejich klany v rodném Skotsku?

Kniha: Okamžik změny Autor: Nora Robertsov á. Všechny možnosti Dokážou impulzivní a chaotická umělkyně Shelby Campbellová a systematický a důstojný politik Alan MacGregor překonat nenávist, jež v minulosti dělila jejich klany v rodném Skotsku? ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY