Římský triptych

Interdrought2020.com Římský triptych Image
Trávit čas knihou Římský triptych! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Římský triptych a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nová básnická sbírka Jana Pavla II. Římský triptych byla představena na jaře v Krakově a ve Vatikánu. Jde přitom o mimořádný počin: aby Petrův nástupce vydával kromě encyklik a apoštolských listů také vlastní literární tvorbu, je vskutku ojedinělé. Římský triptych otvírá lyrická pasáž popisující horský potok padající do údolí, na jehož pozadí rozvíjí autor úvahu o pomíjivosti pozemského života. Ve druhém oddíle nás papež provádí Sixtinskou kaplí, kde jeho imaginaci zaujme Michelangelova nástropní freska Posledního soudu. Závěrečnou částí Třetí část tvoří papežova reflexe příběhu biblického Abrahama.

NÁZEV SOUBORU: Římský triptych.pdf

AUTOR: Jan Pavel II.

ISBN: 8071928895

VELIKOST SOUBORU: 1,98 MB

STÁHNOUT ČÍST

Římský triptych. Kdo napsal knihu Římský triptych? Autorem je Jan Pavel II.. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Římský triptych otvírá lyrická pasáž popisující horský potok padající do údolí, na jehož pozadí rozvíjí autor úvahu o pomíjivosti pozemského života. Ve druhém oddíle nás papež provádí Sixtinskou kaplí, kde jeho imaginaci zaujme Michelangelova nástropní freska Posledního soudu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY