První den mého života

Interdrought2020.com První den mého života Image
Trávit čas knihou První den mého života! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu První den mého života a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha od režiséra filmu Naprostí cizinci.Muž, dvě ženy a chlapec, přesvědčení, že dosáhli naprostého dna a bez vůle dál žít, se bezprostředně před tím, než se pokusí o sebevraždu, setkají se záhadným bezejmenným, který je přiměje, aby s ním uzavřeli dohodu: Věnuje jim sedm dní, během nichž poznají, jaký by byl svět bez nich. Potom je vrátí na stejné místo, přesně do okamžiku, ve kterém přistoupili na jeho návrh, a budou se moci rozhodnout znovu. A pro někoho se poslední den života možná změní v první den života nového.

NÁZEV SOUBORU: První den mého života.pdf

AUTOR: Paolo Genovese

ISBN: 9788075974860

VELIKOST SOUBORU: 1,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

E-kniha První den mého života od Paolo Genovese. Elektronické knihy v různých formátech. Odměna za nákup.

Kniha První den mého života je jeho prvotinou v literárním světě a musím říci, že více než zdařilou. To, že se s dílem filmového režiséra, setkávám poprvé prostřednictvím knihy, je pro mě novinka a musím říci, že po přečtení knihy se těším, až se s jeho filmovou tvorbou seznámím blíže.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY