Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu

Interdrought2020.com Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu Image
Hledáte knihu Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2011 a autorem je Dana Tesone? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Kniha poskytuje čtenářům přehled funkcí plánování, organizování, ovlivňování a kontroly, spojených s řízením v podnicích služeb, zvláště pak podniků v oboru hotelnictví, gastronomie a turismu.Je prezentována z pohledu uživatele, což znamená, že je aplikovatelná pro konkrétní úkoly, povinnosti a okruhy zodpovědnosti, vykonávané jak liniovými, tak i vrcholovými manažery.Kniha může být využita při školicích programech v jakémkoli druhu poskytování služeb, je ale zejména zaměřena na obor hotelnictví, gastronomie a turismu. Informace, které kniha obsahuje, se vztahují ke všem aktivitám vykonávaným manažery v praxi.

NÁZEV SOUBORU: Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu.pdf

AUTOR: Dana Tesone

ISBN: 9788073576554

VELIKOST SOUBORU: 8,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu.

Zásady řízení pro obor hotelnictví, gastronomie a turismu (2011) | Tesone, Dana, Starý, Karel | ISBN: 9788073576554 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY