Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež

Interdrought2020.com Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež Image
Trávit čas knihou Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
První svazek nové řady přehledným způsobem shrnuje rozhodnutí soudů k trestnému činu krádeže podle § 247 trestního zákona. Na tuto publikaci navazují další svazky jako výběry judikatury k dalším trestným činům proti majetku. Redakční rada, kterou tvoří čtyři soudci Nejvyššího soudu, chce tímto svým výběrem seznámit právnickou veřejnost s tím, co bylo k dané otázce publikováno a čím je možné se řídit.Přehled je v zásadě rozčleněn do dvou částí – na chronologický přehled judikatury ve věci trestného činu krádeže a na věcný přehled těchto judikátů - tedy lze snadno nalézt příslušný judikát jak dle hlediska časového, tak podle kritéria v něm řešené právní problematiky věci.

NÁZEV SOUBORU: Přehled judikatury: trestné činy proti majetku - Krádež.pdf

AUTOR: Antonín Draštík

ISBN: 8086395510

VELIKOST SOUBORU: 2,34 MB

STÁHNOUT ČÍST

Objednávejte knihu Přehled judikatury Trestné činy proti majetku Podvod v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků

0,00 kč 0 ks zboží . prÁvnickÁ literatura; doporučujeme; pŘipravujeme; rekodifikace; prÁvnickÁ literatura

SOUVISEJÍCÍ KNIHY