Předehra k Duně: Atreidové

Interdrought2020.com Předehra k Duně: Atreidové Image
Trávit čas knihou Předehra k Duně: Atreidové! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Předehra k Duně: Atreidové a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Syn předčasně zesnulého Franka Herberta Brian se spojil s Kevinem J. Andersonem, autorem proslulých děl Star Wars a Akta X, aby v knize Předehra k Duně: Atreidové popsali události, odehrávající se přibližně třicet let před začátkem Duny, milostný příběh Paulových rodičů, vyslání planetologa Pardota Kynese na Arrakis, a zejména důvody pro ničivou nenávist mezi rodem Atreidů a rodem Harkonnenů. Knížka obohacena o příběhy dalších známých postav se opět rozrostla v plastický, mnohovrstevný příběh, který je Franka Herberta hoden. A navíc se zase můžeme těšit: oba autoři už pracují na dalším pokračování pod názvem Předehra k Duně: Harkonnenové.

NÁZEV SOUBORU: Předehra k Duně: Atreidové.pdf

AUTOR: Kevin J. Anderson

ISBN: 8073840273

VELIKOST SOUBORU: 5,32 MB

STÁHNOUT ČÍST

Předehra k Duně Atreidové kniha od autora Anderson Herbert. Předehra k Duně Atreidové Syn slavného Franka Herberta spolu s Kevinem J. Andersonem pokračuje v rozvíjení příběhu pouštní planety Arrakis a oživuje všechny postavy známé ze stránek Duny. Autoři popisují události, které se staly přibližně třicet let před ...

Předehra k Duně: Corrinové. Kdo napsal knihu Předehra k Duně: Corrinové? Autorem je Brian Herbert, Kevin J. Anderson. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY