55 návodů, jak snížit váš golfový handicap

Interdrought2020.com 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap Image
Hledáte knihu 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Jack Nicklaus? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Autor, který je uznáván jako jeden z největších hráčů golfu, kombinuje ve své knize instruktážní kresby a náčrtky s jednoduchým průvodním slovem. Popisuje své vítězné golfové techniky a odhaluje začátečníkům i mistrům svá tajemství úspěšné hry a ukazuje, jak promýšlet a zlepšovat golfový úder – a hru samu – tak, jak to umí jenom on. V jednotlivých kapitolách vede své čtenáře tak, aby i oni dokázali snížit svůj golfový handicap.

NÁZEV SOUBORU: 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap.pdf

AUTOR: Jack Nicklaus

ISBN: 9788072056842

VELIKOST SOUBORU: 1,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

55 návodů, jak snížit váš golfový handicap. Kdo napsal knihu 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap? Autorem je Jack Nicklaus. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Trávit čas knihou 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu 55 návodů, jak snížit váš golfový handicap a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY