Mateřství a seberealizace

Interdrought2020.com Mateřství a seberealizace Image
Hledáte knihu Mateřství a seberealizace? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Lucie Nobis? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Jsi partnerkou, matkou a občas zapomínáš na skutečnost, že jsi především ženou?Hledáš v životě harmonii, vnitřní klid, souvislosti i inspiraci?Kniha, kterou držíš v ruce, synergicky a inspirativně propojuje téma mateřství a vlastní realizaci. Autorka vyzpovídala české ženy, známé podnikatelky i menší živnostnice, které ve svém mateřství našly impulz k uskutečnění vlastního snu. Tyto ženy nahlíží na své mateřství jako na novou situaci, již vnímají především jako výzvu najít v životě ten správný směr.Otevřeně hovoří o vnímání svého ženství a partnerských vztazích, které, zejména po narození dětí, prošly zatěžkávací zkouškou. Hledají zdravý postoj k výchově svých dětí a v neposlední řadě nám představí své vášně a, ne vždy jednoduchou, cestu k vlastní seberealizaci.Můžeš si přečíst deset barvitých, neotřelých, niterně nahých zpovědí. Jsou to pestré příběhy s neobyčejným poznáním zcela obyčejných, avšak originálně inspirujících žen, které se na první pohled ničím neliší od nás ostatních. Věřím, že ti budou v pravou chvíli cennou inspirací, motivací i zrcadlem.

NÁZEV SOUBORU: Mateřství a seberealizace.pdf

AUTOR: Lucie Nobis

ISBN: 9788088115007

VELIKOST SOUBORU: 3,19 MB

STÁHNOUT ČÍST

232 Kč Mateřství a seberealizace - Nobis Lucie podnikatelky i menší živnostnice, které ve svém mateřství našly impulz k uskutečnění vlastního snu. Tyto ženy nahlíží na své mateřství jako na novou situaci, již vnímají především ... řadě nám představí své vášně a, ne vždy jednoduchou, cestu k vlastní seberealizaci.

Mateřství a seberealizace Autor: Nobis, Lucie Nakladatel: STILLNESS Publishing EAN: 9788088115007 ISBN: 978-80-88115-00-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 196 stran, česky Rozměry: 14,8 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání)

SOUVISEJÍCÍ KNIHY