Teoretická elektrotechnika

Interdrought2020.com Teoretická elektrotechnika Image
Trávit čas knihou Teoretická elektrotechnika! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Teoretická elektrotechnika a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Učebnica Teoretická elektrotechnika -Elektrické obvody Isa zameriava na základné metódy riešenia lineárnych elektrických obvodov konštantného a harmonicky časovo premenného prúdu. Na historický úvod, ktorý stručne dokumentuje vývoj elektrotechniky od antiky až po súčasnosť, nadväzuje základná charakteristikaelektrických obvodova obvodových prvkov. Ďalšia kapitola je venovanáanalýze elektrických obvodov s rezistormi /jednosmerných obvodov/, v rámci ktorej sa vysvetľujú základné princípy a metódy riešenia lineárnychobvodov. Posledná kapitola učebnice sa zaoberá analýzou lineárnych obvodov s harmonicky časovo premennými /striedavými/ obvodovými veličinami. Osobná pozornosť je venovaná obvodom s induktívnymi väzbami, ako i rezonančným obvodom trojfázovým.

NÁZEV SOUBORU: Teoretická elektrotechnika.pdf

AUTOR: Daniela Gombárska

ISBN: 9788055405575

VELIKOST SOUBORU: 9,70 MB

STÁHNOUT ČÍST

Publikace obsahuje osm kapitol rozdělných do tří celků. Každý z nich je doprovázen řešenými příklady. První celek představuje v podstatě základy elektrotechniky.

Teoretická elektrotechnika : cvičení / Hlavní autor: Dvořáková, Iva, 1946- Vydáno: (1995) Teoretická elektrotechnika : príklady z teórie elektrických obvodov / Vydáno: (1998) Možnosti vyhledávání. Historie vyhledávání ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY