Příběhy

Interdrought2020.com Příběhy Image
Trávit čas knihou Příběhy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Příběhy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Nová kniha známé novinářky a cestovatelky Pavly Jazairiové zavádí čtenáře na tři kontinenty: do jihoamerické Kolumbie, do Indie a také do dvou evropských velkoměst, Paříže a Říma. Ve všech případech přináší osobní svědectví o tom, co utváří tamní životní styl – ať už jsou to dějiny, přírodní podmínky nebo společenské zvyklosti. Její reportáže jsou kolážemi postřehů, útržků rozhovorů, záznamů pořizovaných na místě i ověřených informací. Nepředkládá hotové soudy, vždy ponechá na čtenáři, jaký názor si vytvoří. Centrum kolumbijské narkomafie, záře i stíny velkoměsta Kalkaty, příběhy a báje, mystika indických klášterů, Řím ztrácející vlastní tvář pod náporem moderní turistiky… Střety zájmů, hodnot, lidských snů. Tak rozdílný, a přece jediný svět.Kniha je provázena fotografiemi Jiřího Hůly.

NÁZEV SOUBORU: Příběhy.pdf

AUTOR: Pavla Jazairiová

ISBN: 9788087530849

VELIKOST SOUBORU: 9,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Příběhy lidí s duševním onemocněním V této sekci najdete autentická vyprávění lidí, kteří mají osobní velmi hluboký prožitek duševního onemocnění. Dozvíte se, jak bojovali s různými diagnózami a jak svá onemocnění zvládli či zvládají. Většina příběhů vypovídá o tom, že zotavení z nemoci je možné ...

Příběhy šikany Kam dál? Home. O programu Galerie. Kontakt. Ke stažení. Produkty MiŠ ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY