Vráť sa!

Interdrought2020.com Vráť sa! Image
Hledáte knihu Vráť sa!? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je Gabriela Bernátová? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Krásny román od slovenskej autorky, ktorý Vás určite chytí za srdce. Chytil ju za ruku a čakal na odpoveď, slová sa jej drali z úst veľmi ťažko, ale nakoniec prehovorila: „Bolí to, braček, prečo som tu? A kde je maminka? Prečo tu nie je so mnou?“ slzy od bolesti jej tiekli po tej krásnej detskej tváričke ako vodopády. Nevedel, ako jej odpovedať, keď ho pred odpoveďou zachránil lekár. „Ako vidím, princezná sa nám zobudila! Ako sa cítiš, dievčatko?“ vyzvedal a zatiaľ si chlapec všimol ženu, ktorá sa na nich pozerala a nepáčilo sa mu to. Išiel rovno za ňou.

NÁZEV SOUBORU: Vráť sa!.pdf

AUTOR: Gabriela Bernátová

ISBN: 9788089527359

VELIKOST SOUBORU: 10,56 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vráť sa, motýlik! Vráť sa, motýlik! Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( leporelo ) Produkt je vyprodaný. Malý káčer Karolko sa veľmi chce s niekým hrať. Nájdi s Karolkom nového kamaráta a pripínaj motýlika na obrázky.

Vtedy nastala doba siahnuť po kúzle "Vráť sa späť ku mne". Ešte raz pripomínam - nikdy nie proti jeho vôli. A ešte jedno upozornenie: kúzlo nie je určené na vyvolávanie zosnulých. Čo sa týka samotného kúzla, je to len naše vyjadrenie úprimného želania.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY