Přivedu vás zpět

Interdrought2020.com Přivedu vás zpět Image
Trávit čas knihou Přivedu vás zpět! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Přivedu vás zpět a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Joachim Gerhard je německý občan, který žil normální život a vychovával své dva syny. Když bylo Jonasovi 21 a Lukasovi 17, rozhodli se konvertovat na muslimskou víru. Do té doby byli obyčejnými německými kluky, studovali, sportovali, chodili za holkama, popíjeli s kamarády... Pak se všechno změnilo, začali se modlit pětkrát denně, zavrhli sport i kamarády, radikalizovali se. A pak náhle zmizeli do "svaté války", do Sýrie.Pro jejich rodiče, ale hlavně tátu Joachima Gerharda začala noční můra. Rozhodl se, že přivede syny zpět. Cestuje po nebezpečných místech, své syny aktivně hledá, vyjednává s pašeráky lidí....Přidám můj soukromý dovětek. Jak to dopadlo neprozradím, ale musím napsat, že je to velmi silná kniha, která mne jako rodiče dospělých dětí nenechává klidnou. Kde se to v nich vzalo? Byli vzdělaní, neměli žádné kořeny s vazbou na islám a muslimskou víru, žili normální život s milujícími rodiči.... Může se to stát i mně?

NÁZEV SOUBORU: Přivedu vás zpět.pdf

AUTOR: Joachim Gerhard

ISBN: 9788087383612

VELIKOST SOUBORU: 3,38 MB

STÁHNOUT ČÍST

Dám se vám najít, praví Hospodin, a přivedu vás zpět ze zajetí. Shromáždím vás ze všech národů a ze všech míst, kam jsem vás rozptýlil, praví Hospodin, a přivedu vás zpět na místo, odkud jsem vás vyhn

Přivedu vás zpět. Novinka 1 z 2 . Tweet. Přivedu vás zpět . Skutečný příběh. Otec hledá své dva syny v pekle Islámského státu. Byli to obyčejní kluci. Vyrůstali, chodili do školy, studovali, měli dívky. Jenže pak potkali Islám a jednoho dne zmizeli do Islámského státu.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY