Kniha o pivu

Interdrought2020.com Kniha o pivu Image
Kniha o pivu je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Marcela Tizlová. Přečtěte si s námi knihu Kniha o pivu na interdrought2020.com
Pivo můžete objevovat a ochutnávat stejně jako víno či kávu.Tato kniha otvírá nečekaně různorodý svět výrazných vůní a chutí. Získáte klíč k rozlišování více než stovky jednotlivých stylů, pochopíte základy hodnocení kvality piva i pravidla jeho optimálního servírování. Proniknete do párování piva a jídla. Pokud chcete blíže odhalit chuťový charakter řady ale, porterů nebo variant typu weizen, výrazně vám pomůže, když je použijete v kuchyni při vaření. Dozvíte se, že pivo v připravovaném pokrmu nenahrazuje pouze tekutinu, ale že vhodně zvolený pivní druh je naprosto nepostradatelnou ingrediencí.Více než 20 nejlepších receptů pro knihu o pivu vybrala a připravila Marcela Titzlová.

NÁZEV SOUBORU: Kniha o pivu.pdf

AUTOR: Marcela Tizlová

ISBN: 9788087049969

VELIKOST SOUBORU: 2,10 MB

STÁHNOUT ČÍST

Celá Kniha o pivu je prošpikované fotografiemi, tabulkami i popisem desítek pivních stylů a věhlasných i méně známých značek ze světa i domova, ale text nesklouzne do záplavy odborné terminologie ze světa kvasné chemie.

Kniha o pivu - Jak pivo poznávat, ochutnávat a párovat s jídlem. Pavel Borowiec, Marcela Titzlová. Svět se mění rychle. A svět piva v současné době nabírá ještě větší obrátky. Ještě před deseti lety znali Češi většinou jen český ležák.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY