Mater zástupcom šerifa

Interdrought2020.com Mater zástupcom šerifa Image
Trávit čas knihou Mater zástupcom šerifa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Mater zástupcom šerifa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Či už je rozprávka dlhá, alebo krátka, vždy má svoju čarovnú moc. Knižky z edície Moja rozprávka môžete deťom čítať doma, na prechádzke i na cestách. Preneste sa so svojimi najmilšími do rozprávkového sveta a zistite, ako sa Materovi darilo v úlohe zástupcu šerifa v Chladičových kúpeľoch!

NÁZEV SOUBORU: Mater zástupcom šerifa.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025224731

VELIKOST SOUBORU: 5,90 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vitajte vo svete svojich obľúbených kamarátov z Chladičových kúpeľov! Už sa tešia, ako vám budú rozprávať zaujímavé a zábavné príbehy. Blesk si zaspomína, ako sa do mestečka dostal a ako sa zoznámil s jeho obyvateľmi. Mater má pripravenú historku o neposlušných traktoroch a prezradí nám, ako sa stal zástupcom Šerifa.

Jean tiež priblížil príbeh, v ktorom sa Bieberova postava ocitne."Bude sa snažiť uspieť v talentovej šou, v ktorej Bart hrá na klavíri, no nepostúpi," prezradil. Epizóda dostala názov The Fabulous Faker Boy a na americké televízne obrazovky sa dostane v premiére v roku 2013. Dvadsiata štvrtá sezóna populárneho seriálu odštartuje 30. septembra.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY