O trůn i o život

Interdrought2020.com O trůn i o život Image
Trávit čas knihou O trůn i o život! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu O trůn i o život a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pod společným názvem vycházejí v novém vydání dva historické romány Smrt na jazyku a K výšinám císařského trůnu.Znovu se v nich setkáváme s agentem Karla IV. dominikánem Pavlem. První román začíná příchodem uprchlého římského tribuna Coly di Rienzo, kde chce získat právě Karla IV. pro podporu zamýšleného obnovení slávy Říma a sjednocení Itálie. Římského a českého krále tato myšlenka láká a na jedné válečné výpravě se nečekaně rozhodne vydat se inkognito jen s několika průvodci právě do Itálie. Druhý román nás zavádí do roku 1354, kdy hodlá římský a český král Karel IV. završit svou politickou kariéru korunovací císařem.

NÁZEV SOUBORU: O trůn i o život.pdf

AUTOR: Jan Bauer

ISBN: 9788024386348

VELIKOST SOUBORU: 7,51 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hledáte O trůn i o život od Jan Bauer? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR

I tentokrát se v nich setkáváme s dominikánem Pavlem, záhadným agentem Karla IV., jakožto hybatelem dějinných událostí. První román začíná příchodem uprchlého římského tribuna Coly di Rienzo, který chce získat Karla IV. pro podporu zamýšleného obnovení slávy Říma a sjednocení Itálie.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY