Princezná Pia

Interdrought2020.com Princezná Pia Image
Trávit čas knihou Princezná Pia! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Princezná Pia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Poznáte dievča, ktoré by netúžilo byť princeznou? Slečne menom Pia sa tento sen splní. Aspoň trochu. Počas letného jazykového pobytu v Londýne spozná Alessandra, skutočného princa. Je krásny, milý, je jej s ním dobre...Má ho však naozaj rada? Alebo ho len využíva a zahráva sa s ním, aby napálila inú Alessandrovu ctiteľku? A je tu ešte Ted, jej priateľ, ktorý na ňu čaká doma. Pia sa už sama v sebe nevyzná. Útechu nájde v starom denníku, ktorý náhodou objaví. Dočíta sa v ňom o Philippe, dievčine, ktorá pred sto rokmi žila v tom istom dome ako Pia a ktorej sa prihodilo niečo strašné. Zdá sa, že Philippin tajuplný osud sa opakuje. Aj Piu niekto prenasleduje...

NÁZEV SOUBORU: Princezná Pia.pdf

AUTOR: Thomas C. Brezina

ISBN: 8080892593

VELIKOST SOUBORU: 4,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Princezna Viktorie / Modrá krev. Kdo napsal knihu Princezna Viktorie / Modrá krev? Autorem je Thomas Brezina. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.

Poznáte dievča, ktoré by netúžilo byť princeznou? Slečne menom Pia sa tento sen splní. Aspoň trochu. Počas letného jazykového pobytu v Londýne spozná Alessandra, skutočného princa. Je krásny, milý, je jej s ním dobre... Má ho však naozaj rada? Alebo ho len využíva a zahráva sa s ním, aby napálila inú Alessandrovu ctiteľku?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY