Vodka

Interdrought2020.com Vodka Image
Trávit čas knihou Vodka! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Vodka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vodka je naprostou jedničkou mezi destiláty, ať už čirými, nebo míchanými. Znalci nabízí jemné chuťové nuance bez ohledu na to, zda ji konzumuje s ledem, nebo bez něj. Tato kompaktní příručka vypráví vzrušující příběh oblíbeného průzračného alkoholu a objasňuje jeho výrobu. Obsáhlá část knihy popisuje více než šedesát nejvýznamnějších značek vodky z celé Evropy: od vodky ABSOLUT až po ŻUBRÓWKU. A to nejlepší na závěr: najdete zde i recepty na nejlepší míchané nápoje a koktejly s vodkou. Tak tedy: Skal! Na zdraví!

NÁZEV SOUBORU: Vodka.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075492333

VELIKOST SOUBORU: 9,30 MB

STÁHNOUT ČÍST

Vodka - největší slevy -39%. Božkov Tradiční 35 % 0,5l Cena: 99,90 Kč Globus 13.05.-02.06.2020

La vodka (du polonais : wódka, russe : водка) est une boisson alcoolisée incolore titrant environ 40 degrés.L'origine de cette eau-de-vie se situerait en Pologne ou en Russie [2] selon les sources.. La vodka peut être issue de la transformation de quantités de produits agricoles. Elle est traditionnellement produite à partir de céréales (seigle, blé) et de pommes de terre [3 ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY