Pardubické restaurace a hotely

Interdrought2020.com Pardubické restaurace a hotely Image
Trávit čas knihou Pardubické restaurace a hotely! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pardubické restaurace a hotely a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Známý pardubický historik PhDr. Jiří Kotyk a další autoři v této knize podrobně zmapovali historii pardubických hostinců, restaurací a hotelů od samého založení Pardubic až po dnešek. Kniha má bohatý obrazový doprovod s řadou unikátních historických pohledů a fotografií. Kniha popisuje také historii pivovarnictví a pivovarů na Pardubicku. Jedna kapitola je věnována historii prostituce v Pardubicích jako fenoménu své doby. Dále zde nalezneme vzpomínky pamětníků na dobu, kdy docházelo k násilnému znárodňování restaurací a hotelů i na dobu socialistického hospodaření v pohostinství.

NÁZEV SOUBORU: Pardubické restaurace a hotely.pdf

AUTOR: Jan Řeháček

ISBN: 9788085211467

VELIKOST SOUBORU: 10,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pierre hotel & Restaurant ***. Kunětická 225, Pardubice Pardubice (ve vzdálenosti 0,9 km od HARMONY CLUB HOTEL Pardubice). Vítejte v nově otevřeném hotelu s restaurací a kavárnou, salonkem, který se nachází nedaleko centra Pardubic s dopravní dostupností.

Všechny informace o produktu Kniha Pardubické restaurace a hotely - Řeháček Jan, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pardubické restaurace a hotely - Řeháček Jan.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY