Andílci se perou

Interdrought2020.com Andílci se perou Image
Trávit čas knihou Andílci se perou! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Andílci se perou a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Andělé a čerti, to nejde dohromady. Anebo ano? V pohádce je všechno možné. Andílci Lucinka a Otík dobře vědí, že by mohli mít kvůli svým čertím kamarádům malér, ale průšvih sem, průšvih tam, hrátky s čerty jsou zkrátka lákavé. Humorná pohádková knížka vás vezme do rodiny andělů, kteří se nezaleknou ani čerta. A když mají jít andělata i čírťata na kutě, vyprosí si pohádku o obrech, kterou si můžete užít spolu s nimi.Veselé pohádkové příběhy Pavla Vrány, který celou svou profesní dráhu spojil s literaturou pro děti, doprovázejí s nadsázkou ilustrované obrázky Jaromíra F. Palmeho.

NÁZEV SOUBORU: Andílci se perou.pdf

AUTOR: Jaromír F. Palme

ISBN: 9788027128556

VELIKOST SOUBORU: 1,66 MB

STÁHNOUT ČÍST

Andílci se perou. Kdo napsal knihu Andílci se perou? Autorem je Pavel Vrána, Jaromír F. Palme. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.

Vaše soutěže - Soutěž o dětskou knížku Andílci se perou - Jsou vaše děti spíše andílci, nebo čertíci? A víte, že to stejně může vyjít nastejno? Oni totiž i andílci mohou někdy zlobit. A čertíci mohou naopak být hodní. Přesvědčit se o tom můžete v líbezné pohádce, kterou právě můžete vyhrát v naší soutěži.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY