Brand management

Interdrought2020.com Brand management Image
Trávit čas knihou Brand management! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Brand management a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Brand management je dílo provokující a neotřelé, shrnující vše, na co je potřeba se soustředit a čemu se vyhnout při tvorbě a řízení obchodních značek. Cílem publikace je vyjasnit manažerům značky a lidem z marketingových oddělení následující otázky: jak vytvořit opravdu jasnou, inspirativní vizi značky jak zvolit účinný marketingový mix jak vysílat k zákazníkům a obchodním partnerům jasné sdělení o produktu jak vytvořit efektivní strategický plán značky jaké prostředky vybrat pro průraznou komunikaci Součástí knihy jsou: fotografie z marketingových kampaní příklady řízení značek světových firem (např. BMW, Porsche, T-Mobile, Gillette, Coca-Cola, Dove, Tesco, McDonald’s, Levis, Knorr) názorné diagramy a grafy příklady strategických plánů značek příloha obsahující soubor nástrojů pro tvorbu vizí obchodních značek

NÁZEV SOUBORU: Brand management.pdf

AUTOR: David Taylor

ISBN: 8025118185

VELIKOST SOUBORU: 6,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

Brand management is the process of building, managing and improving a brand. It begins by having a thorough knowledge of the term "brand". Hence, brand management includes developing a promise, making that promise and maintaining it. It means defining the brand, positioning the brand, and delivering the brand. It is an art of creating and sustaining the brand.

Brand management begins with having a thorough knowledge of the term "brand". It includes developing a promise, making that promise and maintaining it. It means defining the brand, positioning the brand, and delivering the brand. Brand management is nothing but an art of creating and sustaining the brand.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY