Pod nadvládou Narcise

Interdrought2020.com Pod nadvládou Narcise Image
Trávit čas knihou Pod nadvládou Narcise! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Pod nadvládou Narcise a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Kniha významného francouzského jezuity a docenta psychiatrie a psychoanalýzy Tonyho Anatrelly vychází v českém překladu v období, kdy jsou publikovány různé programy a náměty zaměřené na personální, morální, partnerskou i sociální a osobnostní kulturu člověka a na zvládání krizí. Žijeme v době vlády sebestřednosti, což Anatrella výstižně nazývá termínem narcismus. Problém narcismu chápe autor knihy i v širších souvislostech jako významný faktor zhoršující se kvality sociálních vztahů. Pro právníky, sociology, psychology a sociální pracovníky je kniha výzvou, aby pečlivě rozlišovali a nestavěli na stejnou úroveň interpretace rozdíly mezi heterosexualitou, homosexualitou, bisexualitou a transexualitou, a tím i na stejnou rovinu práv a odpovědností. Dílo je vyhraněné svým programem obrany proti ideologizaci genderu. Provokativní, ale přijatelný a autorem argumentovaný názor, vede čtenáře k pochopení, že nejen homosexualita, ale i narcismus jsou psychosociální nedostatek, který má psychický a sociální, a nikoli biologický původ.

NÁZEV SOUBORU: Pod nadvládou Narcise.pdf

AUTOR: Tony Anatrella

ISBN: 9788087864975

VELIKOST SOUBORU: 2,12 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Pod vládou Narcise -- Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími - Tony Anatrella. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je plně v provozu. Od 18. 5. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny otevřeny. Bližší informace naleznete zde. ...

Pod vládou Narcise. Co je v sázce, když popřeme rodíl mezi pohlavími - Tony Anatrella . Provokativní, ale přijatelný a autorem argumentovaný názor, vede čtenáře k pochopení, že nejen homosexualita, ale i narcismus jsou psychosociální nedostatek, který má psychický a sociální, a nikoli biologický původ.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY