Já, Monstrum

Interdrought2020.com Já, Monstrum Image
Trávit čas knihou Já, Monstrum! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Já, Monstrum a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
I démoni mají přátele. A ti se teď přicházejí Johnu Wayneovi Cleaverovi pomstít za smrt jednoho z nich. Zabil jsem démona. Nevím, jestli to byl opravdový démon, jsem si však jistý, že šlo o netvora, který měl ostré tesáky, drápy a podobně, a že vzal život spoustě lidí. A tak jsem ho zabil. Myslím, že jsem udělal správnou věc. Aspoň už nikdo další neumřel. Ale ne na dlouho…V knize Nejsem sériový vrah John Wayne Cleaver zachránil své město před zabijákem daleko hrozivějším, než jsou sérioví vrazi, kterými je přímo posedlý. Ukáže se však, že sotva jeden démon zmizel, v Claytonu jej vystřídal druhý. Zanedlouho se objeví další oběti, jež může John balzamovat v márnici, a nová záhada, která čeká na vyřešení. Jenže John okusil smrt a temná stránka jeho osobnosti, kterou používal jako zbraň – a nazývá ji Monstrum –, ho teď může ovládnout. V Claytonu nikdo nebude v bezpečí, dokud John nepřemůže dva děsivé protivníky: neznámého démona, kterého musí zastavit, a svého vnitřního démona, před nímž nikdy neuteče. Druhá část trilogie Dana Wellse je ještě čtivější a napínavější než její první díl. Autor se vám předem omlouvá za noční můry.

NÁZEV SOUBORU: Já, Monstrum.pdf

AUTOR: Dan Wells

ISBN: 9788074613937

VELIKOST SOUBORU: 6,95 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Já, Monstrum od Dan Wells na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %

Monstrum zaútočí z moře, vypadá jako obří velryba a chrlí malé "sekáče" podobné těm, proti kterým "hrdinně" bojoval Casper Van Dien v Hvězdné pěchotě. Skoro se to zdá jako naprosto příšerný mix, který si vycucal z prstu nějaký kokot. Ano, je to šílený film, ale zatraceně skvěle šílený!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY