Víly Nevíly: Mezi světy

Interdrought2020.com Víly Nevíly: Mezi světy Image
Trávit čas knihou Víly Nevíly: Mezi světy! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Víly Nevíly: Mezi světy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Tomu, že Katka, Mia, Linda a Gábi mají prožít něco neobvyklého, nenaznačuje víc než vůně slané vody, závan mořského větru a zvonivé cinkání vílího smíchu. Jediným mrknutím oka se čtyři kamarádky přenesou ze svých obyčejných životů na to nejúžasnější místo na světě – do Země Nezemě, domova víl a mořských panen… a teď i světa našich čtyř ztracených hrdinek. Nechce se jim zase hned odejít, ale královna Klarion a Zvonilka už přišly na to, jak je vrátit zpátky domů. Copak to fantastické dobrodružství Katky, Mii, Lindy a Gábi opravdu skončí dříve, než pořádně začalo?

NÁZEV SOUBORU: Víly Nevíly: Mezi světy.pdf

AUTOR: Kiki Thorpe

ISBN: 9788026410355

VELIKOST SOUBORU: 5,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha Víly Nevíly Mezi světy(Kiki Thorpeová) za skvělou cenu v internetovém knihkupectví moja-kniha.cz. Objevte i další knihy nejlevnější na internetu. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00)

Nacházíte se zde: KnihyLevneOnline.cz-Kniha-Víly Nevíly: Mezi světy. Víly Nevíly: Mezi světy. Bestsellerové příběhy ze země Nezemě ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY