Správná pětka znovu na ostrově

Interdrought2020.com Správná pětka znovu na ostrově Image
Správná pětka znovu na ostrově je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Enid Blyton. Přečtěte si s námi knihu Správná pětka znovu na ostrově na interdrought2020.com
Děti se tolik těšily na svůj ostrov - a teď tam nesmějí! Strýček Quentin si tam v polorozbořené věži zařídil laboratoř a chce být na ostrově docela sám. Netuší však, že se na ostrově někdo ukrývá. Strýček se ocitne ve smrtelném nebezpečí a naše Pětka vezme věci do svých rukou! Šesté dobrodružství Juliána, Dicka, George, Anny a psa Tima na Kirrinském ostrově.1. vydání.

NÁZEV SOUBORU: Správná pětka znovu na ostrově.pdf

AUTOR: Enid Blyton

ISBN: 9788000025605

VELIKOST SOUBORU: 1,20 MB

STÁHNOUT ČÍST

Správná pětka na ostrově pokladů byla moje první knížka, kterou jsem přečetla až do konce a která odstartovala mojí zálibu v knížkách. V páté třídě jsme jí měli jako povinou četbu a jsem ráda, že jí paní učitelka vybrala a ,,přinutila´´ nás jí čist.

Správná Pětka, Julián, Dick, George, Anny a pes Tim, se vydává vstříc dalšímu dobrodružství na Kirrinský ostrov. Strýček Quentin si tam v polorozbořené věži zařídil laboratoř a chce být na ostrově docela sám. A děti tam nesmějí. Strýček však netuší, že se na ostrově někdo ukrývá!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY