Venkovní dlažby

Interdrought2020.com Venkovní dlažby Image
Trávit čas knihou Venkovní dlažby! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Venkovní dlažby a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
- Materiály - Nářadí - Pokládkové techniky - Odborné plánování prací - Postup prací - Terasy, cesty a zahradní odpočívadla - Dvory, odstavné plochy a příjezdy - Schodiště, palisády a speciální doplňky Chodníky a ostatní plochy kolem domu lze ideálně vytvořit a zpevnit vhodnou dlažbou. Tento rádce vás seznámí s jednotlivými materiály od kamenných kostek až po moderní výrobky z betonu. Odborné plánování a profesionální pokládku vám podrobně vysvětlíme na více než 250 nákresech a ilustračních fotografiích. Příručka také obsahuje návod na zpevnění okrajů a dostatečné odvodnění vydlážděných ploch. Dalšími tématy jsou schodiště, zpevnění svažitých terénů a speciální doplňky pro zahrady.

NÁZEV SOUBORU: Venkovní dlažby.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072363808

VELIKOST SOUBORU: 1,21 MB

STÁHNOUT ČÍST

Venkovní dlažby. FAVI.cz; Stavba a rekonstrukce Podlahy Dlažby Odebrat filtry. venkovní Odebrat vše. Hledat text Cena Levné do 400 Kč 400 - 1 500 Kč Od 1 500 Kč -Hledat Barva ...

Odpovědí vám budou plošné a velkoformátové dlažby. Velkoformátovou dlažbu lze nejlépe využít např. na terasy či chodníky k vašemu domu. Velkoformátová dlažba dodává vydlážděné ploše exkluzivní a moderní vzhled, odpovídající současným trendům.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY