Venkovní dlažby

Interdrought2020.com Venkovní dlažby Image
Hledáte knihu Venkovní dlažby? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2004 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
- Materiály - Nářadí - Pokládkové techniky - Odborné plánování prací - Postup prací - Terasy, cesty a zahradní odpočívadla - Dvory, odstavné plochy a příjezdy - Schodiště, palisády a speciální doplňky Chodníky a ostatní plochy kolem domu lze ideálně vytvořit a zpevnit vhodnou dlažbou. Tento rádce vás seznámí s jednotlivými materiály od kamenných kostek až po moderní výrobky z betonu. Odborné plánování a profesionální pokládku vám podrobně vysvětlíme na více než 250 nákresech a ilustračních fotografiích. Příručka také obsahuje návod na zpevnění okrajů a dostatečné odvodnění vydlážděných ploch. Dalšími tématy jsou schodiště, zpevnění svažitých terénů a speciální doplňky pro zahrady.

NÁZEV SOUBORU: Venkovní dlažby.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8072363808

VELIKOST SOUBORU: 9,77 MB

STÁHNOUT ČÍST

Pevnost dlažby ovlivní i použitý vzor pokládky venkovní dlažby. Dlažba je výrazně pevnější, jsou-li dlaždice postaveny diagonálně na směr jízdy auta, protože zatížení se rozkládá na všechny čtyři boční stěny dlaždice, a ne pouze na dvě.

☝Zahradní venkovní dlažba - koupíte online i v prodejnách BauMax. Levná zahradní venkovní dlažba - velký výběr naleznete online na BauMax.cz.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY