Máte problémy s váhou?

Interdrought2020.com Máte problémy s váhou? Image
Hledáte knihu Máte problémy s váhou?? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Rüdiger Dahlke? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Každý druhý Evropan má problémy s váhou. Autor zde vysvětluje různé významové roviny nadváhy a podváhy - od izolačního pancíře až k tloušťce ze žalu, a osvětluje jejich symboliku. Způsob jak naložit s problémy, které nám působí naše váha, vyvolává nový postoj k vlastním kilogramům. Pochopení individuální problematiky otevírá šanci, jak s těmito kily účinně zatočit, a to nejen v tělesné, ale i mnohem smysluplněji v duchovní a duševní rovině.

NÁZEV SOUBORU: Máte problémy s váhou?.pdf

AUTOR: Rüdiger Dahlke

ISBN: 8073363763

VELIKOST SOUBORU: 3,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všetky informácie o produkte Kniha Máte problémy s váhou? - Rüdiger Dahlke, porovnanie cien z internetových obchodov, hodnotenie a recenzie Máte problémy s váhou? - Rüdiger Dahlke.

Každý druhý Evropan má problémy s váhou. Autor zde vysvětluje různé významové roviny nadváhy a podváhy - od izolačního pancíře až k tlouštce ze žalu, a osvětluje jejich symboliku. Způsob jak naložit s problémy, které nám působí naše váha, vyvolává nový postoj k vlastním kilogramům.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY