Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie

Interdrought2020.com Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie Image
Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Amy Newmark. Přečtěte si s námi knihu Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie na interdrought2020.com
Najúspešnejšia zo série kníh, z ktorých sa predalo vyše 500 miliónov výtlačkov!Keď Slepačia polievka pre dušu prvýkrát vyšla pred dvadsiatimi rokmi, oblasť osobného rozvoja len začínala byť populárna. Táto kniha, naplnená až po okraj inšpiráciou a nádejou, ovplyvnila milióny ľudí a výrazným dielom prispela k zmene spôsobu, akým ľudia vnímali knihy o osobnom rozvoji.Stala sa celosvetovým bestsellerom a odštartovala fenomén, ktorý vyústil do ďalších 250 titulov, z ktorých sa predalo vyše pol miliardy výtlačkov! Nečudo, že oslavu 20. výročia vydania originálu si nenechali ujsť ani svetoznáme osobnosti v oblasti osobného rozvoja – Anthony Robbins, Deepak Chopra či Michael Beckwith a prispeli svojimi príbehmi, ktoré im zmenili život.

NÁZEV SOUBORU: Slepačia polievka pre dušu: 20. výročie - Originálne vydanie.pdf

AUTOR: Amy Newmark

ISBN: 9788081092589

VELIKOST SOUBORU: 9,88 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kupte knihu Slepačia polievka pre dušu Originálne vydanie (Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.

Kniha Slepačia polievka pre dušu Originálne vydanie (Jack Canfield; Mark Victor Hansen; Amy Newmark) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY