100 věcí, které by měl znát každý předškolák

Interdrought2020.com 100 věcí, které by měl znát každý předškolák Image
Trávit čas knihou 100 věcí, které by měl znát každý předškolák! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu 100 věcí, které by měl znát každý předškolák a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Půjde vaše dítě brzy do školy? V této knize si můžete ověřit, zda umí vše, co se mu ve škole bude hodit a co by mělo znát. Autorky vysvětlují, proč je pro dítě podstatné tyto dovednosti mít, a jak je pak dokáže ve škole zúročit. Podle této praktické knihy případné nedostatky snadno doženete, a ještě se u toho pobavíte - vy i vaše dítě. Knihu doporučuje psycholožka z pedagogicko-psychologické poradny.

NÁZEV SOUBORU: 100 věcí, které by měl znát každý předškolák.pdf

AUTOR: Birgit Ebbert

ISBN: 9788025135457

VELIKOST SOUBORU: 8,91 MB

STÁHNOUT ČÍST

V této knize si můžete ověřit, zda umí vše, co se mu ve škole bude hodit a co by mělo znát. Autorky vysvětlují, proč je pro dítě podstatné tyto dovednosti mít, a jak je pak dokáže ve škole zúročit.

100 věcí, které by měl znát každý předškolák je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Birgit Ebbert. Přečtěte si s námi knihu 100 věcí, které by měl znát každý předškolák na prazskamuzea1918-2018.cz

SOUVISEJÍCÍ KNIHY