Smrtící laboratoř

Interdrought2020.com Smrtící laboratoř Image
Hledáte knihu Smrtící laboratoř? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2008 a autorem je Arkadij Vaksberg? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Arkadi Vaksberg vypočítává v historické postupnosti oběti "smrtících laboratoří" (mezi které patří například spisovatel Boris Pilňak, ministr Jan Masaryk a v poslední době agent Alexandr Litviněnko či novinářka Anna Politkovskaja), jejichž úkolem bylo likvidovat nepřátele sovětské moci a k jejichž vytvoření dal pokyn Lenin v r. 1921.

NÁZEV SOUBORU: Smrtící laboratoř.pdf

AUTOR: Arkadij Vaksberg

ISBN: 9788074070273

VELIKOST SOUBORU: 3,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

Smrtící koronavirus, který paralyzoval už 13 čínských měst, zřejmě pochází z tržnice v městě Wu-chan. Vědci se domnívají, že virus může pocházet z masa hadů či netopýrů. Ve Wu-chanu je také velká laboratoř pro výzkum těch nejnebezpečnějších patogenů. Experti v minulosti varovali, že se jim nelíbí bezpečnostní podmínky, které v laboratoři panují.

Wuchanská laboratoř byla certifikována pro tyto standardy v lednu 2017. Ve většině zemí světa jsou přitom tato pracoviště značně kontroverzní. Vůbec první vzniklo v Japonsku už roku 1981, ale plně na úrovni BSL-4 začalo pracovat až roku 2015. Ve Wu-chanu šlo schvalování mnohem rychleji.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY