Dievča z Dallasu

Interdrought2020.com Dievča z Dallasu Image
Trávit čas knihou Dievča z Dallasu! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Dievča z Dallasu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Atraktívna Diana Millsová pracuje ako fotomodelka, ale jej život zďaleka nie je tou príslovečnou prechádzkou ružovým sadom. Kým pre iné dievčatá je táto profesia vysneným cieľom a sú schopné urobiť čokoľvek, aby sa k modelingu dostali, Diana odmalička pokladá svoju krásu za príťaž. A tak keď pri fotografovaní v aréne rodea stretne Lija Mastersa, ktorý jej od prvého okamihu rozochveje srdce, neváha a dá modelingu navždy zbohom. V tej chvíli však ešte netuší, čo ju na Lijovom ranči v Novom Mexiku čaká...

NÁZEV SOUBORU: Dievča z Dallasu.pdf

AUTOR: Janet Dailey

ISBN: 8080493502

VELIKOST SOUBORU: 7,87 MB

STÁHNOUT ČÍST

Hráči Dallasu Mavericks sa tešia z trofeje. MIAMI - Basketbalisti Dallasu Mavericks sa v noci na pondelok po prvý raz v tridsaťročnej klubovej histórii stali víťazmi NBA. V šiestom finálovom stretnutí zvíťazili na palubovke Miami Heat 105:95 a celú sériu vyhrali 4:2 na zápasy.

V roku 1956 sa oženil s Margaret Helen a presťahoval sa do Dallasu, kde pracoval v rádiu. Bol jedným z prvých, komu poskytli rozhovor Bill a Gayle Newmanovci, najbližší civilní očití svedkovia atentátu na J. F. Kennedyho. S manželkou mal dve deti, chlapca a dievča, z oboch sa stali právnici. V roku 1975 sa rozviedol.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY