Memokarty Angličtina 2

Interdrought2020.com Memokarty Angličtina 2 Image
Trávit čas knihou Memokarty Angličtina 2! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Memokarty Angličtina 2 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Anglická slovní zásoba na dvojjazyčných (oboustranných) kartách pro mírně pokročilé a středně pokročilé studenty. Ve slovíčkách nebo ukázkových větách najdete dalších téměř 1500 anglických výrazů. Společně s naší sadou Memokarty Angličtina 1. tak získáte slovní zásobu blížící se třem tisícům slov, která je naprosto dostačující pro plynulou každodenní konverzaci, čtení či poslech neodborných článků a pořadů.Slovíčka jsou řazena opět dle abecedy anglických výrazů, takže každá karta má své číslo a je možné ji vyhledat v indexu. Slovíčka jsou v indexu seskupena do více než třiceti tématických okruhů.Sada obsahuje také 10 barevných dělících karet pro vaše použití.

NÁZEV SOUBORU: Memokarty Angličtina 2.pdf

AUTOR: none

ISBN: 8023967649

VELIKOST SOUBORU: 5,35 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ve slovíčkách nebo ukázkových větách najdete dalších téměř 1500 anglických výrazů. Společně s naší sadou MEMOkarty Angličtina 1. tak získáte slovní zásobu blížící se třem tisícům slov, která je naprosto dostačující pro plynulou každodenní konverzaci, čtení či poslech neodborných článků a pořadů.

Kniha: Memokarty Angličtina 2 a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

SOUVISEJÍCÍ KNIHY