Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny

Interdrought2020.com Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny Image
Trávit čas knihou Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Publikace je určena všem zájemcům o Certifikovanou zkoušku z češtiny pro cizince na úrovni B1 (CCE–B1), kterou pořádá Ústav jazykové a odborné přípravy Univerzity Karlovy v Praze (ÚJOP UK). Byla vytvořena nejen pro vyučující, kteří chtějí ke zkoušce připravovat své studenty, ale také pro kandidáty, kteří dané úrovně dosahují a s formátem zkoušky se chtějí seznámit sami. Uživateli jsou k dispozici jak konkrétní příklady jednotlivých úloh s návodem k jejich vypracování, tak metodická doporučení pro nácvik testovaných dovedností. Materiál obsahuje celkem tři kompletní cvičné sady testů (včetně klíče). Všechny poslechové texty jsou nahrány na doprovodném CD.

NÁZEV SOUBORU: Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny.pdf

AUTOR: Andrea Hodousková

ISBN: 9788024634869

VELIKOST SOUBORU: 1,74 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kotková, R. - Nováková, J. - Vodičková, K.: Připravujeme se k Certifikované zkoušce z češtiny - úroveň B2 (CCE-B2). Praha: Karolinum, 2016. 978-80-246-2480-8. POZOR! Od 1. 1. 2018 se mění testy Čtení s porozuměním, Poslech s porozuměním a Gramaticko-lexikální test.

Připravujeme se k certifikované zkoušce z češtiny, úroveň B1 (CCE B1) Autor: Boccou-Kestřánková, Marie , Hodousková, Andrea , Pečený, Pavel a Svrčinová, Martina

SOUVISEJÍCÍ KNIHY