Atlas jazyků světa

Interdrought2020.com Atlas jazyků světa Image
Trávit čas knihou Atlas jazyků světa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Atlas jazyků světa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Na světě je v současné době asi 6000 jazyků. Kolik lidí a kde jimi mluví? Jak dlouho už existují? A jaké jsou jejich vzájemné vztahy? Na všechny tyto otázky nabízí Atlas světových jazyků srozumitelné odpovědi formou map, statistických tabulek a schémat, jakož i zasvěcených textů. Všímá si nejen zeměpisného, historického a demografického rozložení jazyků, ale i jejich postupného rozvoje či ústupu v závislosti na politickém vývoji. Kompas moderního Babylonu!

NÁZEV SOUBORU: Atlas jazyků světa.pdf

AUTOR: Roland Breton

ISBN: 8000018837

VELIKOST SOUBORU: 2,84 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kniha: Atlas jazyků světa(Roland Breton) a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk

Kapesní atlas světa z produkce Kartografie Praha je jedním z nepopulárnějších titulů nejen v České republice, ale jeho překlady vyšly v mnoha světových jazycích, od angličtiny, francouzštiny nebo španělštiny až po méně rozšířené jazyky, jako je třeba finština.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY