Čo sa deje na statku

Interdrought2020.com Čo sa deje na statku Image
Trávit čas knihou Čo sa deje na statku! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Čo sa deje na statku a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Veselá a zábavná knižka o tom, čo všetko môžete na statku vidieť a zažiť.V tejto knižke nájdete veľké množstvo informácií o zvieratách žijúcich na statku, o vozidlách a strojoch, ktoré sa tam používajú, a o tom, čo všetko sa tam celý deň či rok robí. Krásne sprievodné ilustrácie podnecujú deti hľadať, rozprávať, počítať, zabávať sa, či učiť sa určovať čas na hodinách.Knižka má nasledujúce časti: Deň na statku – zábava s hodinamiKto žije na statkuZvieratá a čo všetko robiaVozidlá a stroje pri práciČo je čo na statku – ilustrovaný register všetkých pojmov, ktoré nájdete v knihe.

NÁZEV SOUBORU: Čo sa deje na statku.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788081079016

VELIKOST SOUBORU: 3,72 MB

STÁHNOUT ČÍST

Leporelo je určené deťom od jedného roka. Má pevné stránky s posuvnými a otočnými prvkami. Zisti, čo sa deje na statku a precvič si jemnú motoriku.

Čo sa deje na statku - ilustrované názorne a v súlade s prírodou.S mnohými informáciami o zvieratách žijúcich na statku, o vozidlách a strojoch, ktoré sa tu používajú, a o tom, čo všetko sa tu po celý deň aj rok robí.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY