Bible

Interdrought2020.com Bible Image
Hledáte knihu Bible? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nové vydání Bible v malém formátu s magnetickou klopou, která brání poškození stránek, zdařile spojuje elegantní vzhled s praktičností.Vydání včetně deuterokanonických knih v umělé kůži s magnetickou klopou ocení každý, kdo nosí Bibli v kabelce, tašce, kufříku nebo batohu. Už se nestane, že by se vám poškodily stránky Bible. Toto vydání zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy.Součástí tohoto vydání jsou také orientační výřezy, které umožňují rychlé vyhledávání jednotlivých knih.

NÁZEV SOUBORU: Bible.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075450050

VELIKOST SOUBORU: 4,97 MB

STÁHNOUT ČÍST

Old Testament New Testament Book of Mormon Doctrine and Covenants Pearl of Great Price Study Helps About the Scriptures.

Čtěte Boží slovo kdykoliv a kdekoliv prostřednictvím YouVersion aplikace Bible. Sdílejte texty s přáteli, zvýrazňujte a ukládejte si záložky. Vytvořte si každodenní návyk díky plánům čtení. Dostupné pro iOS, Android, Blackberry, Windows Phone a další.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY