Bible

Interdrought2020.com Bible Image
Hledáte knihu Bible? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Nové vydání Bible v malém formátu s magnetickou klopou, která brání poškození stránek, zdařile spojuje elegantní vzhled s praktičností.Vydání včetně deuterokanonických knih v umělé kůži s magnetickou klopou ocení každý, kdo nosí Bibli v kabelce, tašce, kufříku nebo batohu. Už se nestane, že by se vám poškodily stránky Bible. Toto vydání zahrnuje veškeré dosavadní revize textu, překladatelské úvody k jednotlivým knihám, odkazy na podobná místa a přehledné chronologické tabulky a mapy.Součástí tohoto vydání jsou také orientační výřezy, které umožňují rychlé vyhledávání jednotlivých knih.

NÁZEV SOUBORU: Bible.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788075450050

VELIKOST SOUBORU: 4,11 MB

STÁHNOUT ČÍST

Every day approximately 60,000 people around the world rely on Bible.org to help them prepare lessons for church or to find answers to their spiritual questions. NET Bible study suite. The NET Bible study suite allows you to read and study God's word for free anywhere.

King James Bible Online: Authorized King James Version (KJV) of the Bible- the preserved and living Word of God. Includes 1611 KJV and 1769 Cambridge KJV.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY