Krása na prodej

Interdrought2020.com Krása na prodej Image
Trávit čas knihou Krása na prodej! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Krása na prodej a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Hrdiny románu jsou příslušníci newyorských horních deseti tisíc, obyvatelé světa, v němž nikdo není dostatečně bohatý, vybraně oblečený ani náležitě společensky postavený, aby si vydobyl pevné místo mezi mocnými v království médií a zábavy.Janey Wilcoxová touží být na vrcholu. Poté, co se stává přední modelkou jisté významné agentury a získá si přízeň všemi obdivované lvice salonů, se jí konečně otevřou dveře do velkého světa. Ve snaze upoutat, okouzlit a stoupat výš po žebříčku slávy se účastní všech významných společenských akcí ve zdánlivě bezstarostné říši luxusních automobilů, filmových hvězd, mediálních magnátů a vztahů, jejichž smysl chápe pouze zasvěcený jedinec. V honbě za úspěchem nezná Janey nic jiného než povrchní známosti, jejichž cílem je oboustranný užitek a nejvyšší výhrou sňatek „z rozumu“ s vlivným a bohatým mužem.Vypočítavé manželství se Seldenem Rosem, ředitelem televizního filmového kanálu, se však nevyvíjí podle jejích představ. Zatímco odmítá vzít na vědomí veřejné nařčení z prostituce a nedokáže pochopit nesouhlasný postoj manžela a jeho příbuzných, její sestra Patty čelí mediálnímu skandálu a přítelkyně Mimi krizi středních let. Janey se ale tak snadno nevzdá a po nemilosrdném pádu, kdy poníží i sama sebe, využije situace ve svůj prospěch a znovu se zařadí do pelotonu v neslavně vyhlášeném krysím závodu o majetek a slávu.

NÁZEV SOUBORU: Krása na prodej.pdf

AUTOR: Candace Bushnell

ISBN: 807341709X

VELIKOST SOUBORU: 7,25 MB

STÁHNOUT ČÍST

Na prodej jsou značkové kosmetické přípravky, které se v jiných obchodech jen těžko shánějí. Obchod funguje 24 hodin denně, je součástí sítě Alza.cz, kde si lze objednané zboží i osobně vyzvednout. Díky tomu tak lze nakupovat nejen přes samotný eshop, ale také na více… [29.5.2012 14:29]

Krása.cz je internetový obchod, který se specializuje na prodej kosmetiky všeho druhu. Nakoupit zde můžete opalovací krémy, šampóny, parfémy nebo speciální přírodní bio kosmetiku. Sortiment produktů zahrnuje značky Alpecin, Avon, Dermacol a další. Doprava je k dispozici zdarma na nákupy nad 3 000 Kč.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY