Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa

Interdrought2020.com Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa Image
Trávit čas knihou Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Manželé Brocketovi jsou úplně obyčejný, spořádaný pár a jsou na to náležitě pyšní - nad vším zvláštním či odlišným ohrnují nos. Jenže pak se jim narodí Barnaby, a hned jak přijde na svět, je nabíledni, že on obyčejný rozhodně nebude. K hrůze rodičů se chlapec vzpírá gravitačnímu zákonu… a létá.Barnaby by se rodičům zoufale rád zavděčil, a proto se všemožně snaží udržet nohama na zemi. Marně. A tak jednoho osudového dne Brocketovi dospějí k závěru, že už toho mají dost. Když si chce Barnaby létat, tak ať si letí…Šťastná náhoda však obelstěnému, vyděšenému a osamocenému Barnabymu přivane do cesty horkovzdušný balon s pozoruhodnou posádkou – a tak začíná chlapcova kouzelná cesta kolem světa, na níž ho postupně doprovází plejáda nezapomenutlných přátel.

NÁZEV SOUBORU: Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa.pdf

AUTOR: John Boyne

ISBN: 9788075293909

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

STÁHNOUT ČÍST

Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa: John Boyne . Ode dneška soutěžíme o 3 knihy Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa z nakladatelství Slovart. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

Kromobyčejná pouť Barnabyho Brocketa Boyne, John Cena: 215 Kč Ladder to a Sky Boyne, John Cena: 218 Kč Můj brácha se jmenuje Jessica Boyne, John Cena: 266 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. přidat komentář nebo recenzi . Oddělení knihkupectví ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY