Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 3

Interdrought2020.com Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 3 Image
Trávit čas knihou Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 3! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 3 a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Třetí díl encyklopedie, který zahrnuje všechny současné, bývalé i zaniklé městské lokality v rozmezí písmen Kolí-Mi a představuje jejich historický, architektonický a urbanistický vývoj. Publikace zachycuje jak dosavadní, vesměs obtížně dostupné a především roztroušené údaje (první zmínky o lokalitě, proměny názvů, počet a národnostní složení obyvatel, počet domů, historická privilegia, významné stavby a události, údaje o dopravě, průmyslu, katastrofách atd.), tak především přináší unikátní historicko-urbanistický vývoj každé lokality.

NÁZEV SOUBORU: Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku 3.pdf

AUTOR: Karel Kuča

ISBN: 808598315X

VELIKOST SOUBORU: 7,26 MB

STÁHNOUT ČÍST

Podobné jednotky. Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. Díl VI., Pro-Sto / Hlavní autor: Kuča, Karel, 1961- Vydáno: (2004) Města a městečka v Čechách, na Moravě a ve Slezsku.

Toto je seznam měst na území Moravy s počtem obyvatel k 1. lednu 2020. Na Moravě se k tomuto datu nacházelo 141 měst. Seznam obsahuje také město Janov, které se nachází v moravských enklávách ve Slezsku.. Součástí seznamu jsou také města, jejichž současný katastr zasahuje i do ostatních historických českých zemí, tedy do Čech a do Slezska, a jejich historického ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY