Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky

Interdrought2020.com Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky Image
Trávit čas knihou Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Pomocou tejto príručky si budúci maturanti doplnia a utriedia svoje stredoškolské vedomosti z oblasti umenia. Nájdu v nej najdôležitejšie informácie o tvorbe významných osobností a ich dielach, autorka však kladie dôraz aj na previazanosť umenia so spoločensko-historickou situáciou, aby študenti dokázali vnímať umenie a jeho vývoj v širšom kontexte. Jednotlivé tematické časti dopĺňajú kontrolné otázky a slovník základných pojmov.

NÁZEV SOUBORU: Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky.pdf

AUTOR: Katarína Platznerová

ISBN: 9788007020542

VELIKOST SOUBORU: 5,24 MB

STÁHNOUT ČÍST

Maturita z dejín umenia. Vyhľadávanie Hľadať: úspešná maturita z dejín umenia. Úvodná stránka > úvod do dejín umenia. Čo je to umenie Umenie je jedna z foriem osvojovania si sveta človekom. Je predmetom skúmania estetiky, umenovedy a filozofie umenia.

Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky od 7,41 € z ponuky 11 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Maturita z umenia a kultúry, dejín umenia a estetiky na Pricemanii a ušetrite až do 60 %!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY