Máša a Medveď

Interdrought2020.com Máša a Medveď Image
Trávit čas knihou Máša a Medveď! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Máša a Medveď a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Vydajte sa s našou edíciou krásne ilustrovaných knižiek do kúzelnej krajiny, kde dobro vždy víťazí nad zlom. Stretnete sa v nej so známymi postavami z animovaných filmov a televíznych seriálov, ktoré vám budú rozprávať pútavé príbehy.

NÁZEV SOUBORU: Máša a Medveď.pdf

AUTOR: none

ISBN: 9788025234822

VELIKOST SOUBORU: 8,62 MB

STÁHNOUT ČÍST

Skvelá ruská animovaná rozprávka o malom nezbednom dievčatku menom Máša a dobrosrdečnom medveďovi Miškovi. Vychutnajte si všetky časti rozprávky Máša a medveď (Masha a medveď) online cez youtube. Vtipné situácie zo života hlavných postáv a zvierat z okolia dokážu pobaviť malé deti, ale aj dospelých.Hyperaktívna a energická Máša totiž v každej časti niečo ...

Najlepšia ruská rozprávka Máša a medveď (po rus. Маша и Медведь) je určená najmä pre deti. Vznikla v roku 2009 a obsahuje krásne príbehy malého nezbedného dievčatka menom Máša, ktorá robí večné starosti medveďovi Mišovi - ten zas robil kedysi artistu v cirkuse.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY