Puls

Interdrought2020.com Puls Image
Hledáte knihu Puls? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2019 a autorem je Stephen King? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Civilizace sklouzla po krvavé stopě do dalšího období temna, což možná někoho nepřekvapí, ale stalo se to takovou rychlostí, jakou nepředvídali ani největší škarohlídi mezi futurology. Bylo 1. října, Bůh dlel na nebesích, burza prosperovala a většina letadel létala načas. Za čtrnáct dní však nebe opět patřilo ptákům a burza se stala vzpomínkou. Příčinou zkázy je jakýsi jev, kterému se začne říkat Puls, a ten se šíří mobilním telefonem. Několik zoufalců, kteří přežili, se najednou ocitne v černočerném civilizačním temnu, plném násilí a chaosu. Kdekdo má mobil. A kdo ho nemá?Strhující román Stephena Kinga nejenže pokládá zásadní otázku: „A teď už mě slyšíte?" Rovněž na ni brutálně odpovídá.

NÁZEV SOUBORU: Puls.pdf

AUTOR: Stephen King

ISBN: 9788075931344

VELIKOST SOUBORU: 2,81 MB

STÁHNOUT ČÍST

High quality windsurf custom boards factory. Boards for every surfer. Windsurf, Sup, Longboard, Surf, Wakeskate, Skim, Kite.

High quality windsurf custom boards factory. Boards for every surfer. Windsurf, Sup, Longboard, Surf, Wakeskate, Skim, Kite.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY