Utěšitelky

Interdrought2020.com Utěšitelky Image
Hledáte knihu Utěšitelky? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2014 a autorem je Ruth Hallo? Přečtěte si knihy online na našem webu interdrought2020.com
Hlavní hrdinka románu Mej-an sdílí osud statisíců čínských dívek, které Japonci po roce 1937, po okupaci Číny, zavřeli do bordelů a donutili je poskytovat sexuální služby japonským vojákům. Mej-an se nakonec podaří utéct, ale nemá se kam vrátit. Její vlastní rodina ji zavrhne. Po válce zažaluje spolu s ostatními ženami japonskou vládu, aby se konečně všechny domohly spravedlnosti.

NÁZEV SOUBORU: Utěšitelky.pdf

AUTOR: Ruth Hallo

ISBN: 9788072437016

VELIKOST SOUBORU: 10,49 MB

STÁHNOUT ČÍST

Ještě před studiem herectví na DAMU, debutovala před kamerou hlavní rolí v dobrodružném snímku Tři od moře. Hrála v komedii Sněženky a machři, nejvíce ji však proslavila postava Vendulky - utěšitelky v Kleinových filmech o básnících. Účinkovala ve filmu Rumburak, Dobré světlo, Anděl svádí ďábla.

Než si zahrála svou kultovní roli Vendulky utěšitelky z Básníků, tak se proslavila jako sexy Renáta ve Sněženkách a machrech. Bohužel, ani v jednom z filmů nic víc neukázala, ale naštěstí byly i jiné snímky, kde se odvázala až moc, že to bylo na hranici pornografie!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY