Občanské právo hmotné

Interdrought2020.com Občanské právo hmotné Image
Trávit čas knihou Občanské právo hmotné! Na našem webu interdrought2020.com najdete knihu Občanské právo hmotné a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!
Občanské právo provází každého člověka v podstatě nepřetržitě celým jeho životem a setkávání s ním je tak časté, že si je mnohdy ani neuvědomujeme. Také proto patří občanské právo mezi vůbec nejvýznamnější právní odvětví. Autoři předkládají nejaktuálnější komplexní zprávu o českém občanském právu jak pro studenty, tak i pro praktické právníky. Obsahuje nejen celou řadu návodů, jak občanského práva v některých typických i specifických situacích využívat. Autoři shrnují materii občanského práva jednak s důrazem na to, co musí studenti vysokých škol prokazovat u zkoušek, jednak s důrazem na platnou právní úpravu a na soudní judikaturu tak, aby publikace byla přínosem i pro ty, kdo musí občanské právo v každodenní právní praxi používat.

NÁZEV SOUBORU: Občanské právo hmotné.pdf

AUTOR: Josef Fiala

ISBN: 9788073800581

VELIKOST SOUBORU: 4,31 MB

STÁHNOUT ČÍST

Všechny informace o produktu Kniha Občanské právo hmotné 1 - Kolektív, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Občanské právo hmotné 1 - Kolektív.

Občanské právo hmotné 4 - Díl čtvrtý: Dědické právo. Autor: Jan Dvořák, Jiří Švestka, Michaela Zuklínov ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY